URODZINY

Fabularne przyjęcia urodzinowe dla dzieci

URODZINY DZIECKA TO WYJĄTKOWY CZAS!

Doskonale wiemy jak ważny to moment w życiu każdego dziecka, dlatego nasze przyjęcia urodzinowe przygotowujemy z ogromną starannością. Podczas urodzin w Proszę Bardzo każdy czuje się wyjątkowo!

ZAPEWNIAMY:

 • opiekę nad dziećmi w trakcie zabawy
 • zabawę urodzinową opracowaną według autorskiego scenariusza (opis poniżej)
 • salę z okolicznościową dekoracją
 • projekt oraz wydruk zaproszeń dla gości
 • napoje
 • talerze, kubki, sztućce
 • zdjęcia z przyjęcia w formie elektroniczne

tort oraz przekąski zapewniają rodzice!​

Urodzinowe scenariusze do wyboru

Urodziny malucha

Z klockami Incastro

Tropiciele zagadek

Królestwo zwierząt

W krainie lodu

Przyjęcie u wróżek

5/5

Urodziny malucha

SUGEROWANY WIEK: 2-4 lata

GRUPA: maks. 6 dzieci (z 1 rodzicem)

CZAS TRWANIA: 1,5 godziny (do uzgodnienia)

KOSZT: 250 zł od grupy

To specjalna oferta dla najmłodszych dzieci. Spotykamy się z pytaniami czy organizujemy urodziny dla dwulatków, dla trzylatków? Do tej pory nie podejmowałyśmy się organizacji takich urodzin, bo maluszkom ciężko rozstać się z rodzicami. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom zapraszamy na urodziny dla malucha. To impreza urodzinowa, na którą jubilat zaprasza pary dziecko-rodzic, dzięki takiemu rozwiązaniu każde dziecko będzie czuło się komfortowo, a mama nie będzie się martwiła jak radzi sobie jej pociecha, bo wspólnie z nią będzie mogła uczestniczyć w urodzinowych zabawach.
 
Program zabawy dostosowany jest indywidualnie do grupy uczestników, nie zabraknie zabaw muzycznych, pląsów, zagadek i konkursów.

Urodziny z klockami Incastro

SUGEROWANY WIEK: 5-12 lat

CZAS TRWANIA: 2 godziny

KOSZT:

GRUPA DO 10 OSÓB: 300 ZŁ KAŻDA KOLEJNA OSOBA: 25 ZŁ

Zapraszamy do spędzenia urodzin w nietypowy sposób, razem z nami i klockami Incastro. Podczas urodzin odbędą się warsztaty budowania z klocków, twórcza zabawa oraz konkursy. Urodziny z klockami Incastro to doskonała zabawa i gwarancja niezapomnianych chwil. 

Podczas urodzin odbędą się warsztaty budowania z klocków, twórcza zabawa oraz konkursy. Urodziny z klockami Incastro to doskonała zabawa i gwarancja niezapomnianych chwil. 

Incastro to produkowane we Włoszech, innowacyjne klocki składające się z kolorowych elementów o jednolitym, intrygującym kształcie. 

Klocki łączą się w wielu płaszczyznach, dzięki czemu można z nich budować konstrukcje płaskie oraz obiekty trójwymiarowe. 

Tropiciele zagadek - urodzinowa przygoda

SUGEROWANY WIEK: 5-12 lat

CZAS TRWANIA: 2 godziny

KOSZT:

GRUPA DO 10 OSÓB: 300 ZŁ KAŻDA KOLEJNA OSOBA: 25 ZŁ

Tropiciele zagadek to nasza propozycja, która zamieni urodziny w wielką przygodę. Jubilat w towarzystwie swoich gości wyruszy w pełną zagadek podróż, aby zdobyć urodzinową niespodziankę. Dzieci w grupie będą wykonywały zadania, a z każdym będą coraz bliżej celu. 

Dobra zabawa, dreszczyk emocji i trening umysłu na pewno sprawią, że będą to wyjątkowe urodziny!

W królestwie zwierząt

SUGEROWANY WIEK: 5-12 lat

CZAS TRWANIA: 2 godziny

KOSZT:

GRUPA DO 10 OSÓB: 350 ZŁ KAŻDA KOLEJNA OSOBA: 25 ZŁ

Czy wielki słoń boi się małej pszczółki? Czy to możliwe, że krokodyl połyka kamienie? Czy zebra ma dobry wzrok? Odpowiedzi na te i kilka innych pytań poznacie „W Królestwie Zwierząt”. 

Zapraszamy Was na niezwykłą zabawę w tropikalnej dżungli!

W programie:

 1. konkursy i zabawy związane ze zwierzętami​
 2. majsterka – sztuka tropikalnego kamuflażu​
 3. tańce przy nucie Króla Juliana​
 4. wyścigi słoni oraz łapanie żyrafy za cętki​
 5. słodka konsumpcja

W krainie lodu

SUGEROWANY WIEK: 5-12 lat

CZAS TRWANIA: 2 godziny

KOSZT:

GRUPA DO 10 OSÓB: 350 ZŁ KAŻDA KOLEJNA OSOBA: 25 ZŁ

W niezwykłej, lodowej krainie każdy ma tę cudowną moc! Wybierz się z nami do Krainy Lodu, pełnej mroźnych niespodzianek. Ulepimy tam bałwana, zajrzymy do śnieżnej kuli i zatańczymy królewski taniec. 

Przyjęcie u wróżek

SUGEROWANY WIEK: 5-12 lat

CZAS TRWANIA: 2 godziny

KOSZT:

GRUPA DO 10 OSÓB: 350 ZŁ KAŻDA KOLEJNA OSOBA: 25 ZŁ

Na skraju lasu, tuż za tajemniczą paprocią, na zachwycającym wrzosowym dywanie, wśród śpiewu ptaków i trzepotu skrzydeł motyli swoje przyjęcie rozpoczęły wróżki. Dołącz do naszej zabawy i przenieś się do krainy pełnej magii, aby świętować swoje urodziny.
Podczas urodzinowej zabawy dzieci będą miały okazję przemienić się w leśne wróżki, aby na magicznym przyjęciu wspólnie świętować urodziny. 

Rodzice o urodzinach w Proszę Bardzo:

Rewelacja! Jeśli chcesz, aby dziecko spędziło swoją imprezę urodzinową na (znacznie) czymś więcej niż bezcelowym bieganiu po tysiącsetnych "bawialniach" to dobrze trafiłaś/trafiłeś. Interesujące tematy zajęć, a przede wszystkim odpowiedzialna i kompetentna kadra, którą dzieci po prostu lubią. Polecam.
Maciej
tata Ani
Świetne miejsce na niestandardowe przyjęcie urodzinowe 🙂 Córka i jej koleżanki zachwycone kreatywnymi zajęciami,Panie bardzo kompetentne, z profesjonalnym podejściem do klienta. Dziękujemy za piękne zdjęcia:-) POLECAM!!!

Karolina
mama Laury
Polecam organizację urodzin "Przyjęcie u wróżek" w studio Proszę bardzo 😉 Panie prowadzące z profesjonalnym podejściem do dzieci, przeurocze miejsce w pięknych pastelowych kolorach i najważniejsze uchachane buźki uczestników urodzin 😉 Dziękujemy i pozdrawiamy 😉
Jadzia
mama Oli