MONTESSORI – KURS DLA RODZICÓW

Krótki kurs Montessori skierowany jest do rodziców, którzy wychowanie swoich dzieci chcą oprzeć na elementach pedagogiki Montessori. 

Kurs składa się z czterech części:

  1. rozwój dziecka od urodzenia do ukończenia drugiego roku życia- jak wspierać rozwój dziecka w tym czasie? Jak aranżować przestrzeń, w której przebywa dziecko?
  2. życie codzienne i sensoryka
  3. edukacja językowa
  4.  wychowanie kosmiczne (wiedza o otaczającym nas świecie) i edukacja matematyczna.

NAJBLIŻSZY TERMIN

początek 2019 roku

CZAS TRWANIA

4 SPOTKANIA PO 2 GODZINY
MOŻNA UCZESTNICZYĆ W CAŁYM KURSIE
LUB WYBRANYM SPOTKANIU

KOSZT

30 ZŁ ZA JEDNO SPOTKANIE
55 ZŁ ZA DWA SPOTKANIA
80 ZŁ ZA TRZY SPOTKANIA
100 ZŁ CAŁY KURS

KOLEJNOŚĆ SPOTKAŃ:

1

ROZWÓJ DZIECKA W WIEKU 0-2 LATA

2

ŻYCIE CODZIENNE I SENSORYKA

3

EDUKACJA JĘZYKOWA

4

WYCHOWANIE KOSMICZNE I EDUKACJA MATEMATYCZNA

Anna Hoffmann Bala-prowadząca

Ukończyła pedagogikę międzykulturową i edukację dorosłych, pedagogikę przedszkolną i ogólną, kurs przedszkolny Montessori w Polskim Instytucie Montessori oraz zarządzanie oświatą, oligofrenopedagogikę i logopedię. Prywatnie mama zakochana w podejściu Montessori do dziecka. Po kursie przedszkolnym pracowała w przedszkolu Montessori i zakochała się jeszcze bardziej, a od kiedy urodziło się jej pierwsze dziecko uczy się z nim, jak to jest dawać wolność i samodzielność na tak wczesnym etapie. I widzi, jak niesamowicie wpływa to na dzieci, jak wspaniale się rozwijają i rosną na samodzielnych pewnych siebie ludzi. Sama prowadzi kursy dla rodziców i stara się zarażać pedagogiką Montessori wszystkich z którymi się spotyka. Założycielka lokalnej cieszyńskiej grupy FB „Nasze Montessori”. Prywatnie mama trojga dzieci.

""Świeżo po ukończony krótkim kursie Montessori dla rodziców szczerze mogę napisać, że był to jeden z najlepszych kursów na jakim byłam profesjonalne prowadzenie, ogrom ciekawej wiedzy przekazanej w świetnej atmosferze przez prowadzącą, dla której temat jest prawdziwą pasją, co sprawia, że wszystko to o czym mówi staje się autentyczne. Szczerze polecam!"
Natalia
mama uczestnicząca w kursie

Zarezerwuj miejsce!