POSKROMIĆ ZŁOŚNIKA – SELF REG

Jak to mówi stare porzekadło „złość piękności szkodzi…”, ale czy jest w tym choć trochę prawdy? Z pewnością odpowiedzi udzieli nam mama dwulatka, który właśnie wytarzał się po podłodze w supermarkecie w odpowiedzi na odmowę zakupu kolejnego samochodu. Doskonale o tym wie również mama przedszkolaka, który przed wyjściem z domu zanosi się od płaczu, bo skarpetka jest bardziej pomarańczowa, a miała być czerwona.

Każda mama, która poznała „smak” złości swojego malucha, wie ile trzeba mieć pokładów cierpliwości, aby opanować własne emocje i wspomóc dziecko w tych trudnych emocjach. Warto się jednak zastanowić, co można zrobić, żeby ułatwić i dziecku i sobie radzenie sobie z trudnymi emocjami. Choć ich przeżywanie służy rozwojowi, można wpłynąć na zmniejszenie „ataków złości” i zapobiegać ich skalowaniu.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się jak „Poskromić złośnika” zapraszamy na warsztat, na którym:

  • skoncentrujemy się na grupie wiekowej 0-6 lat
  • poznacie etapu rozwoju emocjonalnego dziecka
  • dowiecie się czemu służą wybuchy złości i dlaczego się pojawiają
  • zapoznacie się z koncepcją Self-Reg i możliwościami wykorzystania jej założeń w Waszej rodzinie
  • otrzymacie wskazówki jak zabiegać złości i jak sobie z nią konstruktywnie radzić

NAJBLIŻSZY TERMIN

JESIEŃ 2018

CZAS TRWANIA

WARSZTAT SKŁADA SIĘ Z 2 SPOTKAŃ
TRWAJĄCYCH PO 3 GODZINY

KOSZT

100 ZŁ OD OSOBY (ZA 2 SPOTKANIA)

Jagoda Sikora-prowadząca

psycholog, jedna z trzech w Polsce certyfikowanych przez kanadyjskie MEHRIT Centre trenerek metody Self-Reg, nauczyciel akademicki, a przede wszystkim mama dwóch łobuzów. Na co dzień, poza pracą na uczelni, współpracuje z rodzicami, diagnozuje i udziela wsparcia w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach.

Zarezerwuj miejsce!