SPOSOBY NA MAŁEGO LENIUSZKA

Zapraszamy na kolejny warsztat dla rodziców, tym razem poświęcimy go małym leniuszkom. Czasem wiemy, że nasze dziecko potrafi coś zrobić lub też jest na etapie rozwoju kiedy powinno umieć daną czynność wykonać, a ono konsekwentnie odmawia współpracy. Co możemy wtedy zrobić?

Tak na ten temat wypowia się nasza prowadząca:
„O leniwych dzieciach słyszę od mam i wychowawców przedszkolnych. Mówią: „umie jeść samodzielnie, ale to leniuch”, „wyjście do przedszkola to dramat wszystko muszę robić za niego”. Lenistwo jest to zjawisko powszechnie znane, czasem nadawane zbyt pochopnie, czasem występujące w wyniku oddziaływań otoczenia. O tym czym jest lenistwo jak sobie z nim radzić, a także czy naprawdę istnieje, dowiecie się Państwo na najbliższym warsztacie.”

Na warsztatach: 

  • skoncentrujemy się na grupie wiekowej 3-6 lat,
  • poznamy etapy rozwoju samodzielności dziecka
  • dowiemy się czemu dziecko odmawia wykonania jakiejś czynności, podczas gdy uważamy posiada takie umiejętności
  • dowiemy się jak konstruktywnie radzić sobie z lenistwem.

NAJBLIŻSZY TERMIN

16 LISTOPADA 2018

CZAS TRWANIA

2,5 GODZINY

KOSZT

60 zł od osoby

Natalia Józefacka-prowadząca

psycholog – w trakcie specjalizacji z psychologii klinicznej dzieci i młodzieży, pracująca w ramach Wczesnego Wspomagania Rozwoju oraz w przedszkolu, naukowiec, badacz – reprezentująca University of Alabama, mama – uroczego 6-latka. „Pracuję naukowo, współpracuję z rodzicami, prowadzę zajęcia w ramach WWR, czy też wspieram rodziców i dzieci na oddziałach Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka.”

Zarezerwuj miejsce!