URODZINY

Fabularne przyjęcia urodzinowe dla dzieci

URODZINY DZIECKA TO WYJĄTKOWY CZAS!

Doskonale wiemy jak ważny to moment w życiu każdego dziecka, dlatego nasze przyjęcia urodzinowe przygotowujemy z ogromną starannością. Podczas urodzin w Proszę Bardzo każdy czuje się wyjątkowo!

ZAPEWNIAMY:

  • opiekę nad dziećmi w trakcie zabawy
  • zabawę urodzinową opracowaną według autorskiego scenariusza (opis poniżej)
  • salę z okolicznościową dekoracją
  • projekt oraz wydruk zaproszeń dla gości
  • napoje
  • talerze, kubki, sztućce
  • zdjęcia z przyjęcia w formie elektroniczne

tort oraz przekąski zapewniają rodzice!​

Urodziny z klockami Incastro

SUGEROWANY WIEK: 5-12 lat

CZAS TRWANIA: 2 godziny

KOSZT:

GRUPA DO 10 OSÓB: 300 ZŁ KAŻDA KOLEJNA OSOBA: 25 ZŁ

Zapraszamy do spędzenia urodzin w nietypowy sposób, razem z nami i klockami Incastro. Podczas urodzin odbędą się warsztaty budowania z klocków, twórcza zabawa oraz konkursy. Urodziny z klockami Incastro to doskonała zabawa i gwarancja niezapomnianych chwil. 

Podczas urodzin odbędą się warsztaty budowania z klocków, twórcza zabawa oraz konkursy. Urodziny z klockami Incastro to doskonała zabawa i gwarancja niezapomnianych chwil. 

Incastro to produkowane we Włoszech, innowacyjne klocki składające się z kolorowych elementów o jednolitym, intrygującym kształcie. 

Klocki łączą się w wielu płaszczyznach, dzięki czemu można z nich budować konstrukcje płaskie oraz obiekty trójwymiarowe. 

Tropiciele zagadek - urodzinowa przygoda

SUGEROWANY WIEK: 5-12 lat

CZAS TRWANIA: 2 godziny

KOSZT:

GRUPA DO 10 OSÓB: 300 ZŁ KAŻDA KOLEJNA OSOBA: 25 ZŁ

Tropiciele zagadek to nasza propozycja, która zamieni urodziny w wielką przygodę. Jubilat w towarzystwie swoich gości wyruszy w pełną zagadek podróż, aby zdobyć urodzinową niespodziankę. Dzieci w grupie będą wykonywały zadania, a z każdym będą coraz bliżej celu. 

Dobra zabawa, dreszczyk emocji i trening umysłu na pewno sprawią, że będą to wyjątkowe urodziny!

Rodzice o urodzinach w Proszę Bardzo:

Rewelacja! Jeśli chcesz, aby dziecko spędziło swoją imprezę urodzinową na (znacznie) czymś więcej niż bezcelowym bieganiu po tysiącsetnych "bawialniach" to dobrze trafiłaś/trafiłeś. Interesujące tematy zajęć, a przede wszystkim odpowiedzialna i kompetentna kadra, którą dzieci po prostu lubią. Polecam.
Maciej
tata Ani
Świetne miejsce na niestandardowe przyjęcie urodzinowe 🙂 Córka i jej koleżanki zachwycone kreatywnymi zajęciami,Panie bardzo kompetentne, z profesjonalnym podejściem do klienta. Dziękujemy za piękne zdjęcia:-) POLECAM!!!

Karolina
mama Laury
Polecam organizację urodzin "Przyjęcie u wróżek" w studio Proszę bardzo 😉 Panie prowadzące z profesjonalnym podejściem do dzieci, przeurocze miejsce w pięknych pastelowych kolorach i najważniejsze uchachane buźki uczestników urodzin 😉 Dziękujemy i pozdrawiamy 😉
Jadzia
mama Oli