O NAS

„Proszę Bardzo” to miejsce stworzone dla wszystkich tych, w których życiu obecne są dzieci – nieważne czy przez kwadrans w roku czy przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. 

To miejsce stworzone z sercem i pasją. Zależy nam, żeby każdy klient czuł się u nas wyjątkowo, dlatego staramy się zaoferować wyjątkowe rozwiązania. 

Nasz sklep oferuje niebanalne prezenty, takie, które zostaną ulubionymi zabawkami dzieci i jednocześnie podbiją serca dorosłych. Dobrze wiemy jak trudno jest wybrać prezent dla dziecka, dlatego chętnie doradzimy, żeby był to najlepszy wybór. 

Oferujemy niepowtarzalne, ręcznie robione zabawki – misie, które staną się nierozłącznym towarzyszem Waszego dziecka, lale baletnice, o których marzy każda dziewczynka, czy niezwykłe, pełne wdzięku kolorowe zwierzęta, bez których nie może się obejść żaden dziecięcy pokój. 

Ponadto proponujemy zabawki drewniane i tekturowe. Trwałe, proste i ładne, a przy tym rozwijające i kreatywne. 

 W „Proszę Bardzo” znajdziecie również najlepsze książki dla dzieci. Rodzice także znajdą dla siebie sporo ciekawych pozycji książkowych.

Klub dla rodziców to idealne miejsce, żeby odpocząć w czasie spaceru po starówce, schronić się przed słońcem czy deszczem, czy po prostu zmienić pieluchę swojemu dziecku. Można tu w spokoju porozmawiać ze znajomym, podczas gdy dzieci będą zajęte zabawą w swoim kąciku.

 W klubie odbywają się różnego rodzaju warsztaty dla rodziców i spotkania ze specjalistami z zakresu wychowania. W ofercie znajdują się także zajęcia dla maluchów, które jeszcze nie uczęszczają do przedszkola. 

Klub to także idealne miejsce na organizację urodzin dla dzieci

Oferujemy także warsztaty dla dzieci nieco starszych – twórczą zabawę z klockami Incastro.